Fundusz Pomocy Ubogim

Otwórz swoje serce na potrzebujących. Wybierając ten Fundusz, ofiarodawca nie podejmując długoletniego zobowiązania, może samodzielnie określić wysokość kwoty i okres przekazywania pomocy lub dokonać jednorazowej wpłaty (numer konta na dole strony). Ze środków gromadzonych w ramach Funduszu finansujemy mikroprojekty m.in.: na zakupy leków do misyjnych przychodni zdrowia, budowę studni i innej niezbędnej infrastruktury oraz wspieramy dzieci oczekujące na Rodziców Adopcyjnych. Chcesz pomóc - zobacz "Projekty oczekujące na wsparcie"

Ośrodek dożywiania w Gomie

Ośrodek dożywiania w Gomie

Akcja dożywiania dzieci w Gomie (Kongo) prowadzona jest przez Siostry Pallotynki we współpracy z Ruchem Maitri od 2003 roku

<strong>Zakup leków do szpitala misyjnego</strong>

Zakup leków do szpitala misyjnego

Od 2007 roku wspieramy zakupy leków do szpitala prowadzonego przez Siostry Kanoniczki Ducha Św. w misji Buraniro w Burundi.

Dożywianie głodujących w Nyakinama

Dożywianie głodujących w Nyakinama

Od wielu lat ofiarodawcy Ruchu Maitri wspierają ośrodek dożywiania głodujących dzieci prowadzony przez Siostry od Aniołów w Nyakinama w Rwandzie,

Pracownia komputerowa w Kongo

Pracownia komputerowa w Kongo

We wspólpracy z Siostrami Pallotynkami z Misji Rutshuru ofiarodawcy Ruchu Maitri wyposażyli pracownię komputerową w świetlicy dla młodzieży.

Pracownia haftu i krawiectwa

Pracownia haftu i krawiectwa

Jednym z projektów jest finansowanie zakupu materiałów, nici i igieł do pracowni haftu i krawiectwa w Nyakinama w Rwandzie. Pracownię prowadzą Siostry od Aniołów.

Dożywianie dzieci w Doume

Dożywianie dzieci w Doume

Wspieramy akcję dożywiania dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej prowadzonej przez Siostry pallotynki w Doume w Kamerunie

Studnia dla pigmejów

Studnia dla pigmejów

Studnia zbudowana w osadzie k. wioski Djouth w Kamerunie ze środków pochodzących od ofiarodawców. Projekt zrealizowały Siostry Najśw. Duszy Chrystusa.

Misja Dimako, Kamerun

Misja Dimako, Kamerun

Poświęcenie fundamentów pod świetlicę dla dzieci ufundowaną przez ofiarodawców Ruchu Maitri.

Szkoła w Bafoussam

Szkoła w Bafoussam

Tablica z 2013 r. upamiętniająca fundatorów szkoły w Bafoussam w Kamerunie prowadzonej przez Siostry Pallotynki.

Fundusz Pomocy Ubogim – przeczytaj na co wydawaliśmy pieniądze

Każdy grosz się liczy, bardzo prosimy o nawet drobne w płaty w wysokości 5, 10, 15 zł. Przeznaczymy je na dofinansowanie kolejnych projektów pomocowych. Zobacz tutaj na co poszukujemy środków.

Numer rachunku: 34 1240 1255 1111 0010 4395 6330

Nazwa rachunku: Stowarzyszenie Ruchu MAITRI, ul. ks. Zator Przytockiego 3, 80-245 Gdańsk.

Zgodnie z przyjętym Katalogiem Standardów Funkcjonowania stowarzyszenie przeznacza na koszty działalności nie więcej niż 10% pozyskanych od ofiarodawców kwot.

Podziękowanie z RCA